:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

چهارشنبه 11 مرداد 1391-11:24 ق.ظجاده نمناک» درباره زندگی شهید هاشمی ساخته می‌شود

خبرگزاری فارس: محسن استاد علی گفت: مستند «جاده نمک» به بهانه زندگی شهید هاشمی تمام وقایع مهم بین سال های 1319 تا 1324 را با زبان عکس و تصویر روایت می‌کند.

خبرگزاری فارس: «جاده نمناک»  درباره زندگی شهید هاشمی ساخته می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس، «محسن استاد‌علی» که مستندی با عنوان «جاده نمناک» را درباره یکی از شهیدان ترور با مشارکت جشنواره در دست تولید دارد، ضمن بیان این مطلب گفت: جشنواره‌های موضوعی همچون فیلم مقاومت و دفاع مقدس تنها روزنه‌های امید مستندهایی است که هیچ‌گاه نمایش داده نمی‌شوند.

وی تشریح کرد: برخی مستندهای بسیار قوی و خوب ما جایی برای نمایش عمومی ندارند و فقط گاهی در ساعات مرده تلویزیون به نمایش در می‌آیند و مخاطب واقعی خود را پیدا نمی‌کنند.

این کارگردان که تا کنون بیش از 15مستند اجتماعی و تلویزیونی را کارگردانی کرده است، بخش جلوه‌گاه نور جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت را ابداعی بی‌نظیر این دوره از جشنواره دانست و درباره مستند «جاده نمناک» که برای این بخش می‌سازد گفت: این مستند به بهانه زندگی شهید هاشمی تمام وقایع مهم بین سال های 1319 تا 1324 را با زبان عکس و تصویر روایت می‌کند.

وی تشریح کرد: «جاده نمناک» مستندی کاملا آرشیوی است که تحقیق و تهیه اسناد آن سال‌ها به طول انجامیده و چهره‌هایی چون: بابک حیدری (صداگذار)؛ فرید حاجی‌باشی (گوینده متن ) و نسرین عبدی (مجری طرح) در آن مشارکت داشته‌اند.

همچنین، تهیه‌کنندگی این کار بر عهده انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس است.

بنابراین گزارش، «عادت می‌کنیم» آخرین مستند محسن استاد علی در سال گذشته جایزه بهترین مستند جشن خانه سینما، بهترین مستند جشنواره شهید آوینی و بهترین فیلم جشنواره فیلم پلیس را از آن خود کرده است.

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت (انقلاب و دفاع مقدس) همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس با مرکزیت استان کرمان در 60 شهر مرزی و 8کشور جهان برگزار خواهد شد.
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات