:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

شنبه 21 آبان 1390-08:21 ب.ظسردار حسین ساجدی‌نیا تاکید کرد
آغاز برخورد با قهوه‌خانه‌ها، سفره‌خانه‌ها و رستوران‌های سنتی متخلف

خبرگزاری فارس: سردار حسین ساجدینیا صبح امروز از اجرای طرح شناسایی و برخورد با قهوه‌خانه‌ها، سفره‌خانه‌ها و رستوران‌های سنتی متخلف در تهران خبر داد.

خبرگزاری فارس: آغاز برخورد با قهوه‌خانه‌ها، سفره‌خانه‌ها و رستوران‌های سنتی متخلف

به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس پلیس تهران بزرگ از اجرای طرح شناسایی و برخورد با قهوه‌خانه‌ها، سفره‌خانه‌ها و رستوران‌های سنتی که دارای تخلف از سوی صاحبانشان هستند، خبر داد.

وی تصریح کرد: در اولین روز اجرای این طرح که روز 5 شنبه 18 آبانماه سالجاری انجام شد،‌466 واحد سفره‌خانه، قهوه‌خانه و رستوران‌های سنتی مورد بازدید ماموران این فرماندهی قرار گرفت که طی آن 50 قهوه‌خانه، سفره‌خانه و رستوران سنتی متخلف پلمپ شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: این طرح در راستای اجرای طرح امنیت محله محور و بنابر خواست شهروندان مبنی بر جلوگیری از فعالیت واحدهای صنفی غیرمجاز در محلات شهر تهران، انجام و طی آن از صاحبان 26 واحد دارای تخلف تعهد گرفته شد و برای 147 واحد متخلف اخطاریه پلمپ صادر شد.

ساجدی نیا عنوان داشت: در همین راستا برای 249 سفره‌خانه، قهوه‌خانه و رستوران‌ سنتی دارای تخلف صورتجلسه تنظیم و در بازرسی از واحدهای متخلف تعدادی سلاح سرد، آلات و ادوات قمار، مشروبات الکلی و مواد مخدر کشف و سه نفر هم در این رابطه دستگیر شدند.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900821000842تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic