تبلیغات
وبلاگ خبر رسان - مردم بازوی امنیتی نیروی انتظامی‌ هستند

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

دوشنبه 29 اسفند 1390-12:11 ب.ظفرمانده انتظامی میاندرود مطرح کرد
مردم بازوی امنیتی نیروی انتظامی‌ هستند

خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی شهرستان میاندرود گفت: نیروی انتظامی مردم را صاحبان امنیت و بازوی خود در ایجاد امنیت می‌داند.

خبرگزاری فارس: مردم بازوی امنیتی نیروی انتظامی‌ هستند

محمد جانبازی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در میاندرود با اشاره به جایگاه نیروی انتظامی در برقراری امنیت در سطح شهرستان، این امنیت را برخواسته از فرهنگ بالای مردم دانست .

وی با اشاره به تازه تاسیس بودن شهرستان میاندرود و لزوم شکل‌گیری ساختارهای لازم در زمینه‌های مختلف در این شهرستان، اولویت نخست فرماندهی انتظامی در شهرستان میاندرود را ایجاد یک ساختمان مستقل برای این ستاد دانست و با قدردانی از تلاش‌های انجام شده برای ساخت مکان فعلی، فضای آن را برای استقرار فرماندهی انتظامی و کلانتری سورک ناکافی دانست.

جانبازی ایجاد مکان مناسب و درخور جایگاه نیروی انتظامی را از ضرورت‌ها و ابزارهای استقرار امنیت در شهرستان‌ها دانست و آن را در کنار تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی مهم و تاثیرگذار اعلام کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندرود مردم این شهرستان را فهیم و با شعور اجتماعی بالا دانست و تاکید کرد: حضور95 درصدی میاندرودی‌ها در انتخابات این مساله را به روشنی نشان داد .

فرمانده انتظامی شهرستان میاندرود با اشاره به نقش اساسی مردم در ایجاد امنیت و آرامش مردم را تولیدکنندگان واقعی امنیت در جامعه دانست و افزود: نیروی انتظامی مردم را صاحبان امنیت و بازوی خود در ایجاد امنیت می‌داند.

وی با تشکر از امام جمعه این شهرستان همچنین فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه میاندرود از اعلام آمادگی خود برای همکاری کامل با مسئولان شهرستان خبر داد.

انتهای پیام/س20
تاریخ آخرین ویرایش:- -