تبلیغات
وبلاگ خبر رسان - بررسی «علت رانش‌های مازندران» صاحب بودجه شد

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

یکشنبه 28 اسفند 1390-09:40 ق.ظمعاون استاندار مازندران:
بررسی «علت رانش‌های مازندران» صاحب بودجه شد

خبرگزاری فارس: معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: استاندار مازندران برای جلوگیری از رانش‌ها و بررسی علت رانش، اعتباراتی را اختصاص داد.

خبرگزاری فارس: بررسی «علت رانش‌های مازندران» صاحب بودجه شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سید عیسی هاشمی حیدری شب گذشته در جلسه ستاد مدیریت بحران استانداری مازندران با اشاره به رانش زمین در برخی مناطق کوهستانی استان مازندران به ویژه بخش کوهستانی شهر نکا اظهار داشت: رانش زمین در این مناطق باعث مسدود شدن راه‌های روستایی شد.

وی تصریح کرد: در منطقه روستایی نکا حدود 50 نقطه رانشی داشتیم که نیاز است مشکل رانش زمین و راه این مسیرهای روستایی به‌زودی برطرف شود.

معاون عمرانی استاندار مازندران خاطرنشان کرد: عدم باز شدن محور مسیر روستایی مشکلات روحی و روانی را برای مردم ایجاد می‌کند و ممکن است اعتراض‌های به حق مردمی را در پی داشته باشد.

این مسئول با اشاره به رانش زمین در برخی مناطق چهاردانگه و دودانگه ساری تاکید کرد: باید اقدامات اساسی برای رفع موانع و مشکلات راه‌های روستایی ایجاد شود.

هاشمی تاکید کرد: رانش زمین زنگ خطری برای مسئولان استان است و در استان باید برنامه‌ریزی مناسبی برای پیشگیری از رانش‌های بعدی انجام شود.

وی ادامه داد: مطالعات مناسبی برای علت رانش در استان انجام شود و استاندار مازندران نیز برای جلوگیری از رانش‌ها و بررسی علت رانش نیز اعتباراتی را اختصاص داد.

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به برخی سوانحی که در طی سال‌های گذشته در مازندران رخ داد، تاکید کرد: مسئولان استانی باید از اتفاق‌های گذشته درس عبرت بگیرند.

وی با اشاره به طرح‌های تحقیقاتی انجام شده در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل اظهار امیدواری کرد با مشخص شدن نتیجه این طرح‌های تحقیقاتی به‌زودی برخی مشکلات رانشی در مازندران با ارائه این تحقیقات حل و فصل می‌شود.

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به مسدود شدن برخی مناطق روستایی تاکید کرد: مسئولان و دست‌اندرکاران تلاش کنند در این فرصت باقی مانده به عید، مشکل مسدود بودن محور روستایی را برطرف کنند.

انتهای پیام/ن۲۰
تاریخ آخرین ویرایش:- -