تبلیغات
وبلاگ خبر رسان - جعفری: مازندران در ایام عید قطعی برق ندارد

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

یکشنبه 28 اسفند 1390-09:39 ق.ظسرزمین طبرستان در انتظار نوروز- 66
جعفری: مازندران در ایام عید قطعی برق ندارد

خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت: در شرایط عادی در ایام نوروز قطعی برق نخواهیم داشت.

خبرگزاری فارس: جعفری: مازندران در ایام عید قطعی برق ندارد

منوچهر جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری، اظهار داشت: در تمام شهرستان‌ها نیروها در بخش ارتباط شبکه، آمادگی کامل دارند.

وی با بیان اینکه نیروهای شرکت توزیع برق در شهرستان‌ها در سه شیفت کاری به صورت کشیک فعال هستند، تصریح کرد: برای ایام نوروز انباری را در شهرستان ساری تجهیز کرده‌ایم تا در صورت بروز مشکل سریعا اقدام کنیم.

جعفری با اشاره به اینکه در ایام نوروز قطعی برق نداریم، یادآور شد:‌ مگر اینکه شرایط ویژه‌ای به وجود آید چراکه در شرایط عادی مشکل قطعی برق نداریم.

این مسئول با بیان اینکه با شرایطی که در چند سال اخیر به وجود آمده در ایام نوروز با مشکل قطعی برق مواجه نیستیم، ادامه داد:‌ در تابستان به علت مصرف بالا و پیک مسافر، مشکل به وجود می‌آید.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اشاره به اینکه تمام تلاش ما بر این است که با مشکل قطعی برق مواجه نشویم، متذکر شد: ‌به دلیل اینکه قطعی برق، مشکلات دیگری را هم به وجود می‌آورد.

وی بیان داشت:‌ توصیه ما همواره به مردم این است که در مصرف انرژی دقت کرده و بهینه مصرف کنند و با استفاده از تجهیزات مناسب، کاهش مصرف داشته باشند.

این مسئول ساعات اوج مصرف زمان مناسبی برای استفاده از لوازم برقی پرمصرف نیست، تصریح کرد: استفاده از وسایل پرمصرف در ساعات پیک در تعرفه قیمت هم تاثیرگذار است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران در پایان اذعان داشت: شرکت توزیع برق مازندران دارای یک میلیون و 490 هزار مشترک است.

انتهای پیام/ن۲۰
تاریخ آخرین ویرایش:- -