تبلیغات
وبلاگ خبر رسان - عرب‌مقصودی: مازندران با کمبود و قطعی گاز مواجه نمی‌شود

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

یکشنبه 28 اسفند 1390-08:39 ق.ظسرزمین طبرستان در انتظار نوروز- 67
عرب‌مقصودی: مازندران با کمبود و قطعی گاز مواجه نمی‌شود

خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت گاز مازندران با مطلوب دانستن فشار گاز در مازندران گفت: با کمبود و قطعی گاز در نوروز مواجه نخواهیم بود.

خبرگزاری فارس: عرب‌مقصودی: مازندران با کمبود و قطعی گاز مواجه نمی‌شود

محسن عرب‌مقصودی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری اظهار داشت: پست‌های امداد به صورت 24 ساعته دائر هستند و تلاش داریم مشکلی در ارائه گاز به وجود نیاید.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه در حال حاضر مشکلی از بابت گاز نداریم، تصریح کرد: ‌فشار مطلوب است و با کمبود و قطعی گاز مواجه نیستیم.

عرب‌مقصودی یادآور شد: کار ما این است که جریان گاز را پیوسته به مشترکان برسانیم و تلاش داریم این امر انجام شود.

وی با اشاره به اینکه به علت ارزان بودن قیمت گاز وسایل و تجهیزاتی که قبلاً در بازار بودند برچسب انرژی پایین داشتند، گفت: مصرف‌کنندگان گاز می‌توانند وسایل و تجهیزات گرمایشی خود را در فصل تابستان بهسازی کرده و علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف انرژی، گاز بهای خود را هم کاهش دهند.

این مسئول ادامه داد: برچسب انرژی پایین باعث هدر رفتن 50 درصد از انرژی گاز از طریق دودکش‌ها می‌شود که ضرر اقتصادی را به همراه دارد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به اینکه مشترکان می‌توانند با عایق کاری مسیر لوله‌گذاری و لوله‌های آب گرم و استفاده از وسایل با برچسب انرژی بالاتر، قبض ارزان‌تری داشته باشند، خاطرنشان کرد: ساختمان‌هایی که عایق کاری مناسبی ندارد 30 درصد از انرژی حرارتی را به هدر می‌دهند.

انتهای پیام/ن۲۰
تاریخ آخرین ویرایش:- -