تبلیغات
وبلاگ خبر رسان - نوبخت: افزایش نیروهای حفاظتی در پارک‌های جنگلی مازندران

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

یکشنبه 28 اسفند 1390-09:39 ق.ظسرزمین طبرستان در انتظار نوروز- 68
نوبخت: افزایش نیروهای حفاظتی در پارک‌های جنگلی مازندران

خبرگزاری فارس: مدیرکل منابع طبیعی مازندران منطقه ساری از افزایش نیروهای حفاظتی و نظافتی در پارک‌های جنگلی در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.

خبرگزاری فارس: نوبخت: افزایش نیروهای حفاظتی در پارک‌های جنگلی مازندران

عباسعلی نوبخت امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در ساری اظهار داشت: تعداد نیروهای حفاظتی و نظافتی در پارک‌های جنگلی اعم از دولتی و واگذار شده به بخش خصوصی در ایام نوروز افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به انجام مکاتبات و مذاکرات با مجریان طرح‌های پارک‌های جنگلی و نیز سازمان‌های مرتبط از جمله نیروی انتظامی، بهداشت، شرکت آب و برق، شهرداری‌ها، آتش‌نشانی‌ها و دیگر دستگاه‌های مرتبط، تصریح کرد: به منظور ارائه خدمات بهینه، کشیک نوروزی در پارک‌های جنگلی برای 15 روز ایام نوروز  به طور مستمر دائر است.

مدیرکل منابع طبیعی مازندران منطقه ساری با بیان اینکه بروشورهای آموزشی و اطلاع‌رسانی در مساحت، مکان، تجهیزات و امکانات و بسیاری موارد دیگر درباره پارک‌های جنگلی به مسافران ارائه می‌شود، گفت: لوح فشرده انیمیشن برای کودک و نوجوان با اهداف آموزشی و حفاظتی توزیع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مسافران و هم استانی‌ها تجهیزات و تاسیسات پارک‌ها و مراکز جنگلی را متعلق به خود دانسته و نهایت همکاری را با ماموران ما داشته باشند، اضافه کرد: تجهیزات این مراکز برای استفاده مسافران و هم‌استانی‌ها تدارک دیده شده و باید در حفاظت از این تجهیزات تلاش کنیم.

این مسئول با اعلام شماره تلفن رایگان 09696، اذعان داشت: افراد می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق این شماره به ماموران حفاظتی منابع طبیعی اطلاع دهند.

انتهای پیام/ن۲۰
تاریخ آخرین ویرایش:- -