تبلیغات
وبلاگ خبر رسان - برای خدمت به مسافران نوروزی در چالوس آماده‌ایم

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

یکشنبه 28 اسفند 1390-09:39 ق.ظسرزمین طبرستان در انتظار نوروز- 70
برای خدمت به مسافران نوروزی در چالوس آماده‌ایم

خبرگزاری فارس: رئیس جمعیت هلال احمر چالوس از آمادگی این دستگاه برای خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی خبر داد.

خبرگزاری فارس: برای خدمت به مسافران نوروزی در چالوس آماده‌ایم

علیرضا شیروانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در چالوس اظهار داشت: با بکارگیری و همکاری نیروهای زبده، طرح امسال از 24 اسفندماه آغاز شده و تمام تلاش هلال احمری‌ها خدمت صادقانه به کسانی است که شهرستان چالوس را برای ایام عید انتخاب کرده‌اند.

وی ادامه داد: امسال در محور حیاتی کندوان پست‌های امدادی پایگاه تونل کندوان، درمانگاه ندا هلال احمر‏، پایگاه امدادی لارک و ست سیار امداد نجات، روزانه 24 نیروی امدادی به‌صورت شبانه‌روزی و با حس مسئولیت فراوان در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند که مانند فرشتگان نجات برای حفظ سلامت و امنیت جانی مسافران، هوشیارانه همت دارند.

شیروانی ادامه داد: در طرح امسال دو پست راهنمایان مسافران نوروزی داریم که پست کنار پلیس راه کندوان و پست روبروی گل شمال سردآبرود با بکارگیری روزانه هشت نیرو آغاز به کار کرده است که نیروهای سازمان امور جوانان به راهنمایی و پاسخگویی سئوالات مسافران اقدام می‌کنند و خدمات لازم را ارائه می‌کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر چالوس خاطرنشان کرد: محور کندوان یکی از چهار محور زیبای دنیا و از حیاتی‌ترین محورهای کشور است که سالانه میلیون‌ها مسافر از این محور تردد می‌کنند و بدین جهت است که خدمات‌رسانی در این منطقه با حساسیت‌های زیادی همراه است و نیروهای هلال احمری نیز با دقت فراوان و توانی مضاعف در راه ارائه خدمت همت می‌کنند.

وی متذکر شد: این اداره در ایام طرح به‌صورت شبانه‌روزی دارای کشیک بوده و کارکنان هلال احمر چالوس نیز با حس مسئولیت فراوان این ایام را برای کمک‌رسانی به نیازمندان حضور دارند.

شیروانی در پایان اذعان داشت: شماره‌های تلفن 01912223240 و 01912222190 داخلی 104 شماره کشیک این اداره است و کسانی که مشکلی دارند می‌توانند اطلاع‌رسانی کنند.

انتهای پیام/ن۲۰
تاریخ آخرین ویرایش:- -