:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

پنجشنبه 25 اسفند 1390-08:27 ب.ظسرپرست دفتر امور اجتماعی استانداری قم:
نمایشگاه سمن‌ها در قم به رتبه برتر کشوری دست یافت

خبرگزاری فارس: سرپرست دفتر امور اجتماعی استانداری قم گفت: دومین نمایشگاه دستاوردهای سازمان‌های مردم نهاد قم عنوان برتر کشوری را به خود اختصاص داد.

خبرگزاری فارس: نمایشگاه سمن‌ها در قم به رتبه برتر کشوری دست یافت

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، حجت الاسلام مرتضی سلطانی در مراسم اختتامیه دومین نمایشگاه دستاوردهای سازمان‌های مردم نهاد استان قم که در تالار بعثت سازمان جوانان برگزار شد اظهار داشت: امروز به برکت تدابیر حکیمانه رهبر انقلاب در ایران اسلامی یک نظام مردم سالاری دینی حاکم است که در بطن آن سازمان‌های مردم نهاد شکل گرفتند.

سرپرست دفتر امور اجتماعی استانداری قم اوج تشکل‌های مردمی و جوانان را بسیج دانست و ذکر کرد: بسیج به فرمان امام خمینی (ره) تشکیل شد و بعد از مدتی بسیج مستضعفین شکل گرفت.

وی اضافه کرد: حضور و فعالیت‌های تشکل‌های مردمی در قبل و بعد از انقلاب پوشیده نیست ولی این فعالیت‌ها که بیشتر در قالب هیئت‌های مذهبی بودند پس از انقلاب جان تازه‌ای گرفتند و فعالیت‌های مطلوبی را انجام دادند.

سلطانی به فعالیت‌های سازمان‌های مردم نهاد قم اشاره و بیان کرد: این تشکل‌های مردمی که دستاوردهای خود را در نمایشگاه به دید عموم گذاشته بودند نشان دادند که چگونه به صورت خود جوش فعالیت‌های ثمر بخشی در سطح جامعه انجام دادند.

وی ادامه داد: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای سازمان‌های مردم نهاد می‌تواند بهانه‌ای برای جلوگیری از فعالیت‌های موازی، تحکیم در ارتباط منسجم و معرفی دستاوردها، خلاقیت‌ها و نوآوری‌های جوانان باشد.

سرپرست دفتر امور اجتماعی استانداری قم خاطرنشان کرد: نمایشگاه دستاوردهای مردم نهاد قم به دلیل خلاقیت‌ها و نوآوری‌های گوناگون توانست یکی از چهار نمایشگاه برتر سازمان‌های مردم نهاد در سطح کشور باشد.

وی ابراز داشت: امیدواریم نمایشگاه دستاوردهای سمن‌ها که در سال جدید برگزار می‌شود فضای رقابتی سالمی برای تشکل‌ها فراهم کند.

انتهای پیام/و۲۰
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic