:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

پنجشنبه 25 اسفند 1390-08:27 ب.ظشهردار تبریز:
جاده تهران ساماندهی می‌شود

خبرگزاری فارس: شهردار تبریز از ساماندهی ورودی‌های شهر، ساماندهی بارنج، ساماندهی جاده تهران و رعایت آیین‌نامه‌های ساخت و ساز در شهرک باغمیشه خبر داد.

خبرگزاری فارس: جاده تهران ساماندهی می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، علیرضا نوین در آیین معرفی شهردار جدید منطقه پنج تبریز یعقوب هوشبار با اعلام اینکه در اجرای پروژه‌ها و فعالیت‌های شهری باید رضایت خدا و شهروندان مورد توجه قرار گیرد، اظهار کرد: لباس خدمتگزاری و ایثار برای شهروندان یک توفیق الهی بوده و مجموعه شهرداری همواره برای اجرای طرح‌ها و پروژه‌های مختلف تلاش می‌کنند.

وی افزود: خوشبختانه شهرداری تبریز در سال 90 پروژه‌های مهمی اجرا و مورد بهره‌برداری قرار داده که در سایه اجرای این پروژه‌ها شاهد عمران و آبادانی در این شهر هستیم.

نوین همچنین تاکید کرد: توجه به ارتقای مبلمان شهری، پیاده‌روسازی و لکه‌گیری آسفالت، پرداخت طلب شهروندان، ساماندهی ورودی‌های شهر، ساماندهی بارنج، ساماندهی جاده تهران و رعایت آیین‌نامه‌های ساخت و ساز در شهرک باغمیشه از مهم‌ترین اولویت‌های کاری شهرداری منطقه پنج در سال آینده خواهد بود.

شهردار تبریز همچنین توجه و حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی را از دیگر برنامه‌های کاری شهرداری اعلام و خاطرنشان کرد: جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای توسعه و آبادانی شهر اهمیت فراوانی دارد و مدیران شهرداری باید با تلاش و همت مضاعف از سرمایه‌گذاری در اجرای پروژه‌های شهری حمایت کنند.

انتهای پیام/‌ش30/چ3000
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic