:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

پنجشنبه 25 اسفند 1390-08:27 ب.ظدر گفت‌وگو با فارس عنوان شد
آخرین وضعیت بیماری راوی کتاب «نورالدین پسر ایران»

خبرگزاری فارس: نورالدین عافی گفت: هم‌اکنون نزدیک 27سال است که این جراحت‌ها را تحمل می‌کنم و پزشک معالجم معتقد است است باید سه عمل جراحی در این باره انجام شود تا وضعیت صورت و چشمم به وضعیت عادی برگردد.

خبرگزاری فارس: آخرین وضعیت بیماری راوی کتاب «نورالدین پسر ایران»

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس راوی کتاب «نورالدین پسر ایران» که به دلیل عفونت چشم‌ها و صورت ناشی از جراحت‌های ایام دفاع مقدس از انجام سه عمل برای بهبودی بخشی از این جراحت‌ها خبر داد.

وی که تا دقایقی دیگر برای انجام جراحی راهی اتاق عمل می‌شود در گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگار فارس گفت: به دلیل عفونت چشم‌ها و صورتم که در زمان دفاع مقدس صورت گرفت مجبور به عمل جراحی شدم.

وی ادامه داد: هم‌اکنون نزدیک 27سال است که این جراحت‌ها را تحمل می‌کنم که پزشک معالجم معتقد است است باید سه عمل جراحی در این باره انجام شود تا وضعیت صورت و چشمم به وضعیت عادی برگردد.

وی ساعت سه امروز در بیمارستان قمر بنی‌هاشم مورد عمل جراحی قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که خاطرات نورالدین عافی با عنوان «نورالدین پسر ایران» توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده که مورد توجه رهبر معظم انقلاب نیز قرار گرفت و ایشان تقریظی بر این اثر نوشتند که در مراسمی به وی اهدا شد.

متن این تقریظ به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

این نیز یکی از زیباترین نقاشیهای صفحه‌ی پُرکار و اعجاز گونه‌ی هشت سال دفاع مقدس است. هم راوی و هم نویسنده حقاً در هنرمندی، سنگ تمام گذاشته‌اند. آمیختگی این خاطرات به طنز و شیرین‌زبانی که از قریحه‌ی ذاتی راوی برخاسته و با هنرمندی و نازک‌اندیشیِ نویسنده، به خوبی و پختگی در متن جا گرفته است، و نیز صراحت و جرأت راوی در بیان گوشه‌هائی که عادتاً در بیان خاطره‌ها نگفته میماند، از ویژگیهای برجسته‌ی این کتاب است. تنها نقصی که به نظر رسید نپرداختن به نقش فداکارانه‌ی همسری است که تلخی‌ها و دشواریهای زندگی با رزمنده‌ئی یکدنده و مجروح و شلوغ را به جان خریده و داوطلبانه همراهی دشوار و البته پر اَجر با او را پذیرفته است.

ساعات خوش و با صفائی را در مقاطع پیش از خواب با این کتاب گذراندم والحمدلله

 90/10/20»

 

انتهای پیام/و
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic