:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

دوشنبه 22 اسفند 1390-10:52 ب.ظشاعر حامی کاروان الی‌بیت‌المقدس در گفت‌وگو با فارس:
اهمیت کاروان «الی بیت‌المقدس» در زمان هماهنگی جبهه استکبار دوچندان است

خبرگزاری فارس: ابوطالب مظفری شاعر و منتقد افغان، گفت: کاروان «الی بیت‌المقدس» اقدامی است که وحدت اسلامی را نشان می‌دهد و در زمانی که هماهنگی بین جبهه استکبار به وجود آمده تا بر دنیای اسلام سخت بگیرند، اهمیتش چند برابر می‌شود.

خبرگزاری فارس: اهمیت کاروان «الی بیت‌المقدس» در زمان هماهنگی جبهه استکبار دوچندان است

سیدابوطالب مظفری شاعر و نویسنده افغان در ایران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس درباره حمایتش از کاروان جهانی «الی بیت‌المقدس» گفت: مساله فلسطین این روزها خیلی مهم است و بنابراین چنین همایش‌ها و نمایش‌هایی از سوی مسلمانان ضروری به نظر می‌رسد.

وی درباره اهمیت و ضرورت همراهی فرهیختگان با این کاروان اظهار داشت: این همایشی است که به نوعی وحدت اسلامی را نشان می‌دهد و در زمانی که هماهنگی بین جبهه استکبار به وجود آمده تا بر دنیای اسلام سخت بگیرند، اهمیتش چند برابر می‌شود.

مظفری در همراهی‌اش با کاروان آسیایی «الی بیت‌المقدس» نیز گفت: در این کاروان حاضر خواهم شد اما برنامه هنوز قطعی نشده و باید دید مقدماتش فراهم می‌شود یا نه.

وی درباره برنامه این کاروان افزود: دقیق در جریان جزئیات برنامه نیستم و تنها می‌دانم چند گروه هستند که گروه آسایی یکی ار این گروه‌ها است و 25 اسفند وارد ایران می‌شود.

انتهای پیام/س
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic