:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

دوشنبه 22 اسفند 1390-10:22 ب.ظرئیس کمیته امداد منوجان خبر داد
کمک 85 میلیون ریالی مردم منوجان به جشن نیکوکاری

خبرگزاری فارس: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منوجان گفت: مبلغ 85 میلیون ریال کمک‌های نقدی و غیرنقدی در جشن نیکوکاری در این شهرستان جمع‌آوری شده که در مقایسه با گذشته رشد چشمگیری داشته است.

خبرگزاری فارس: کمک 85 میلیون ریالی مردم منوجان به جشن نیکوکاری

علی رئیسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در منوجان اظهار داشت: با تشکیل پایگاه‌های جمع‌آوری هدایای مردمی در 22 شعبه شامل هفت پایگاه ثابت و 15 پایگاه سیار توانستیم کمک‌های مطلوبی را جمع‌آوری کنیم.

وی با اشاره به جمعیت دانش‌آموزی شهرستان تصریح کرد: کمک دانش‌آموزان نیز در رفع نیازهای همکلاسی‌هایشان بسیار موثر است و به همین دلیل پایگاه‌های کمیته امداد مستقر در مدرسه‌ها و مراکز آموزشی کمک‌های مردمی را دریافت می‌کنند.

رئیسی عنوان کرد: جشن نیکوکاری سبب ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه می‌شود از این رو با توجه به آثار اجتماعی این عمل پسندیده ما در کمیته امداد با همه توان و نیرویی که داشتیم در این امر خیر شرکت کرده و خدمتگزار مردم بودیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منوجان در زمینه کمک‌های جمع‌آوری شده در جشن نیکوکاری سال جاری در شهرستان خاطرنشان کرد: مبلغ 85 میلیون ریال شامل 80 میلیون ریال کمک‌های نقدی و 5 میلیون ریال نیز به صورت غیرنقدی جمع‌آوری شده که در مقایسه با گذشته رشد چشمگیری داشته است.

انتهای پیام/ش30
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic