:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

یکشنبه 21 اسفند 1390-11:27 ب.ظرئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی مشهد
کمک دولت برای خرید اتوبوس شامل مشهدی‌ها نشد

خبرگزاری فارس: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: کمک دولت برای خرید اتوبوس شامل مشهدی‌ها نشد.

خبرگزاری فارس: کمک دولت برای خرید اتوبوس شامل مشهدی‌ها نشد

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، سید اسماعیل مفیدی ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای شهر مشهد در جمع خبرنگاران  در پاسخ به سوال فارس در ارتباط با میزان وصول کمک‌های دولتی در بخش حمل و نقل اظهار کرد: در حوزه اتوبوسرانی کمک‌های دولتی در سال جاری به مشهد اختصاص نیافت.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد در ارتباط با میزان اعتبار درنظرگرفته شده برای بودجه اتوبوسرانی  از سوی کمک‌های دولتی گفت: در سال جاری اعتباری در حدود 100میلیارد تومان برای اتوبوسرانی در نظر گرفته شد که در این راستا کمکی که از سوی دولت در این حوزه محقق نشد و تنها در بخش جاری مبلغ 10تا 15 میلیارد تومان کمک دولتی برای اتوبوسرانی تحقق یافت.

 

تحقق 50 درصدی کمک دولت برای قطار شهری مشهد

وی در ارتباط با تحقق سایر کمک‌های دولت به مشهد در حوزه حمل و نقل گفت: در حوزه قطار شهری 50 درصد بودجه‌‌ای که برای کمک از محل اعتبارات دولتی در نظر گرفته شده بود محقق شد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد  افزود: در ارتباط با تحقق بودجه دولت در سایر بخش‌های می‌توان گفت که کمک دولت در حوزه انرژی در سال جاری خوب بود.

 

افزایش کرایه اتوبوس و قطار شهری در سال جدید نداریم حتی در صورت محقق نشدن کمک دولت

وی در ارتباط با افزایش بهای خدمات اتوبوسرانی و قطار شهری مشهد در بودجه 91 شهرداری مشهد گفت: در این ارتباط در حوزه اتوبوسرانی و قطارشهری افزایشی در کرایه در سال آینده نخواهیم داشت.

وی در پاسخی به سوالی که در صورت محقق نشد سهم دولت در بخش یارانه بلیت اتوبوس و قطار شهری‌، آیا کرایه این بخش از حوزه حمل و نقل عمومی افزایش می‌یابد، گفت: این مبلغ در بودجه به صورت مازاد دیده شده است و در صورت محقق نشدن اعتبارات و کمک‌های دولتی باز هم کرایه اتوبوس و قطار شهری در سال آینده افزایش نمی‌یابد.

 

بودجه تاکسی‌‌رانی در مشهد 5 تا 10 درصد افزایش می‌یابد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد  در ارتباط با تاکسیرانی گفت: بودجه تاکسیرانی این هفته به شورای اسلامی شهر مشهد ارائه می‌شود اما آنچه که مسلم است در  تاکسیرانی افزایش بین 5 تا 10 درصد خواهیم داشت.

انتهای پیام/س10
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic