:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

یکشنبه 21 اسفند 1390-11:27 ب.ظ8 سال تفاوت سنی ریشه عدم تفاهم
ناهماهنگی رفتار پای زن و مرد را به دادگاه باز کرد

خبرگزاری فارس: مرد در دادگاه خانواده با اشاره به اینکه 5 سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد، گفت: از رفتار‌های مادرانه همسرم خسته شده و دیگر نمی‌توانم به زندگی در کنارش ادامه دهم.

خبرگزاری فارس: ناهماهنگی رفتار پای زن و مرد را به دادگاه باز کرد

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبری فارس« توانا»، مردی با مراجعه به دادگاه خانواده 2 (ونک) دادخواست جدایی خود را به قاضی یکی از شعب ارائه کرد.

این مرد در برابر قاضی فریبرز مردانی رئیس شعبه 271 این مجتمع قضایی خانواده با بیان اینکه 5 سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد، اظهار داشت: همسرم اصلًا مرا درک نکرده و مانند یک مادر با من رفتار می‌کند.

وی با اشاره به اینکه فرزندی نداریم، ادامه داد: از همسرم زده شده و می‌خواهم هر چه سریعتر از او جدا شوم تا بتوانم به راحتی به زندگی ادامه دهم.

زن در دادگاه خانواده حضور داشت و با بیان اینکه با درخواست شوهرم موافق هستم چون  همانند شوهرم دیگر نمی‌توانم در کنارش زندگی کنم، افزود:  طلاق بهترین راه حل نجات من از رفتار‌های بچه گانه شوهرم است.

وی با اشاره به اینکه مهریه‌‌ام که 14 سکه بهار آزادی است را به شوهرم می‌بخشم تا بدون کینه از او جدا شوم، گفت: شوهرم مدعی است که رفتار‌هایم مانند مادرش است ولی این موضوع را نمی‌داند که من از او خسته‌تر بوده چون رفتار او نیز مرا آزار می دهد.

مرد در ادامه با بیان اینکه طی 5 سال زندگی تازه متوجه شدیم که رفتار‌هایمان با یکدیگر متفاوت است، اظهار داشت: می‌خواهم از همسرم جدا شده و تنها زندگی کنم.

وی با اشاره به اینکه با یکدیگر تفاهم نداریم، افزود: هر دوی ما به طلاق راضی هستیم بنابراین دیگر نیازی به بررسی و صلح و آشتی نیست چون فرزند نیز نداشته پس به راحتی می‌توانیم از یکدیگر جدا شویم.

مرد بار دیگر در برابر قاضی مردانی با اشاره به اینکه تمام مشکل در اختلاف سنی است، گفت: من و همسرم از نظر سنی 8 سال تفاوت سنی داریم به این شکل که همسرم از من بزرگتر است و مرا درک نمی‌کند.

وی افزود: می خواهم از همسرم جدا شده و به آرزویم که نبود او در کنارم است، دست پیدا کنم.

قاضی مردانی رئیس شعبه 271 مجتمع قضایی خانواده بعد از شنیدن صحبت‌های زن و مرد، حکم طلاق را به صورت توافقی صادر کرد.

انتهای پیام/
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic