:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

شنبه 20 اسفند 1390-09:47 ب.ظشهردار شیراز خبر داد
پیشرفت 90 درصدی شهرداری الکترونیک شیراز

خبرگزاری فارس: شهردار شیراز گفت: در حال حاضر شاهد پیشرفت 90 درصدی فعالیت‌ها در شهرداری الکترونیک این شهر هستیم.

خبرگزاری فارس: پیشرفت 90 درصدی شهرداری الکترونیک شیراز

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، علیرضا پاک‌فطرت بعد از ظهر امروز در بازدید از مراحل اجرایی شهرداری الکترونیک شیراز که به منظور بررسی این پروژه و مشخص شدن میزان پیشرفت فعالیت‌های این مجموعه و قسمت مانیتورینگ آن صورت گرفت، با اشاره به نوپا بودن شهرداری الکترونیک در سطح کشور، میزان پیشرفت شهرداری الکترونیک در شیراز را مناسب عنوان کرد و اظهار داشت: در بازدید سه ماه گذشته از این مجموعه، مشکلاتی در شهرداری الکترونیک وجود داشت که با تلاش مسؤلان مربوطه امروز شاهد عملیاتی شدن بیش از 90 درصد فعالیت‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه شهرداری شیراز در زمینه راه‌اندازی این مجموعه نسبت به سایر کلان‌شهرهای کشور پیشرو است، بر تکمیل زیرساخت‌هایی مانند فیبر نوری، دکل‌های مخابراتی،‌ اینترنت پرسرعت، برقراری برق اضطراری در تمام مناطق شهرداری و آموزش کامل کارکنان مربوطه تأکید کرد.

شهردار شیراز پیگیری امور ملکی شهروندان از منزل، کاهش مراجعه به شهرداری‌ها، کاهش ترافیک، پرهیز از اعمال سلیقه‌های شخصی و نظارت عالیه بر فعالیت‌ها را از جمله مزایای راه‌اندازی شهرداری الکترونیک توصیف کرد.

به گزارش فارس، در این بازدید معاون شهرسازی و معماری شهرداری شیراز، مدیر شهرداری الکترونیک و مشاور طرح در مورد نحوه عملکرد شهرداری الکترونیک در زمان افتتاح رسمی و فعالیت‌های انجام شده طی سه ماه گذشته گزارش‌هایی را ارائه کردند.

شهرداری الکترونیک از جمله آرزوهای بزرگ شهروندان شیرازی است که در سال‌های اخیر شهرداران شیراز تحقق آن را وعده‌ کرده‌اند اما تاکنون این انتظار به سر نرسیده و مردم منتظرند تا دیگر شاهد دخالت‌ها و اعمال سلیقه‌‌های شخصی در این مجموعه بزرگ نباشند و اداره امور شهر در حد و اندازه نیاز شهروندی، الکترونیکی صورت گیرد.

انتهای پیام/آ30
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic