:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

شنبه 20 اسفند 1390-09:47 ب.ظدر چهارمین سفر هئیت دولت به البرز
دیدار عمومی رئیس جمهور با مردم کرج برگزار می‌شود

خبرگزاری فارس: در حین برگزاری چهارمین سفر رئیس جمهوری و هیئت دولت به استان البرز، محمود احمدی‌نژاد با مردم کرج دیدار عمومی خواهد داشت.

خبرگزاری فارس: دیدار عمومی رئیس جمهور با مردم کرج برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، رئیس جمهوری صبح فردا برای انجام یک سفر استانی دیگر به البرز سفر خواهد کرد.

همراه محمود احمدی‌نژاد تعدادی از وزرا، معاونان رئیس جمهوری و نمایندگان تام‌الاختیار دستگاه‌ها حضور داشته و با استقرار در محل ادارات کل استان البرز، مشکلات و خواسته‌های مردم را بررسی خواهند کرد.

همچنین قرار است صبح فردا رئیس جمهوری کشورمان با مردم کرج دیدار عمومی داشته و با انجام سخنرانی آخرین مسائل داخلی و خارجی را با حاضران در میان خواهد گذاشت.

معاون سیاسی استاندار البرز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اعلام کرد: سخنرانی رئیس جمهوری در جمع مردم کرج ساعت 9 صبح فردا یکشنبه برگزار می‌شود.

ناصر رجبی افزود: این مراسم در زمین مخابرات کرج واقع در میدان سپاه انجام خواهد شد.

شنیده‌های خبرنگار فارس در کرج حاکی از آن است که برنامه‌ریزی برای سخنرانی رئیس جمهوری در یک شهرستان دیگر استان البرز که به احتمال فراوان طالقان خواهد بود، مراحل نهایی خود را سپری می‌کند.

* استقبال مردمی از رئیس جمهور

وی خاطرنشان کرد: همچنین گروه‌ها و تشکل‌های مردمی با انجام هماهنگی‌های لازم قرار است، صبح فردا در محل ورودی استان البرز از رئیس جمهوری و هیئت همراه برای سفر به البرز استقبال کنند.

رجبی تاکید کرد: مراسم استقبال به صورت خودجوش و از سوی گروه‌های مردمی برگزار می‌شود، اما برخی از مسئولان از جمله استاندار به استقبال محمود احمدی‌نژاد خواهند رفت.

انتهای پیام/آ20
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic