:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

پنجشنبه 18 اسفند 1390-11:36 ب.ظرئیس بیمارستان فارابی:
متخصصان علوم پایه و بالینی در حوزه سلول‌های بنیادی همکاری می‌کنند

خبرگزاری فارس: رئیس بیمارستان فارابی گفت: با راه‌اندازی دفتر واحد فناوری سلول‌های بنیادی و ایجاد آزمایشگاه‌های شیمی و ژنتیک درصدد آن هستیم تا متخصصان علوم پایه و علوم بالینی را کنار هم جمع کنیم.

خبرگزاری فارس: متخصصان علوم پایه و بالینی در حوزه سلول‌های بنیادی همکاری می‌کنند

به گزارش خبرنگار بهداشت درمان فارس محمود جباروند رئیس بیمارستان فارابی صبح امروز در دومین کنگره دومین کنگره «رهگیری سلولهای بنیادی در بازسازی بدن» با موضوع «رهگیری و شناسایی سلول‌های بنیادی و نقش آن در بازسازی بدن» که در سالن همایش‌های بیمارستان فارابی آغاز به کار کرد، اظهار داشت: بیمارستان فارابی به عنوان قطب علمی چشم‌پزشکی در آموزش، پژوهش و درمان رتبه نخست در کشور و منطقه را دارد.

وی افزود: بیشترین میزان آموزش و بر‌ترین دستیاران در عرصه بین‌المللی که مقالات زیادی در مجلات خارجی به چاپ رسانده‌اند در این مرکز درمانی هستند؛‌ همچنین پتانسیل بالای درمانی در بیمارستان فارابی با مراکز دیگر قابل مقایسه نیست.

جباروند تصریح کرد: برای نمونه ۴۲۱ عمل جراحی چشم در یک روز بدون عارضه ۲ هفته پیش در این بیمارستان انجام شد که در نوع خود بی‌نظیر بود.

رئیس بیمارستان فارابی خاطرنشان کرد: این بیمارستان نقش مادر برای امور تخصصی و فوق تخصصی دارد؛ ما با راه‌اندازی دفتر واحد فناوری سلول‌های بنیادی و ایجاد آزمایشگاه‌های شیمی و ژنتیک درصدد آن هستیم تا متخصصان علوم پایه و علوم بالینی را کنار هم جمع کنیم.

انتهای پیام/
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic