:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

پنجشنبه 18 اسفند 1390-11:35 ب.ظرمضانی خبر داد
برگزاری آموزش‌های رایگان امداد و نجات ویژه جوانان در قم

خبرگزاری فارس: سرپرست معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم از برگزاری آموزش‌های رایگان امداد و نجات ویژه جوانان در قم خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری آموزش‌های رایگان امداد و نجات ویژه جوانان در قم

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، روح الله رمضانی امروز در دیدار با رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم، اظهار کرد: آموزش‌های رایگان امداد و نجات ویژه جوانان عضو تشکل‌های جوان و هیئت‌های ورزشی استان قم به همت معاون امور جوانان این اداره کل برگزار می‌شود.

رمضانی با اشاره به نشستی که با باقری رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم برگزار شد، افزود: در این جلسه راهکارهای همکاری ما بین سازمان‌های مردم نهاد جوان استان قم و مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی بررسی شد.

در این جلسه که در دفتر ریاست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم برگزار شد، باقری رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم نیز طی سخنانی اظهار داشت: تلاش این مرکز افزایش سرعت و کیفیت خدمات به آسیب دیدگان و آموزش عمومی مسائل مربوط به امداد و نجات است، به نحوی که در سال جاری با تلاش پرسنل این مرکز بیش از دو هزار و 700 نفر از علاقمندان آموزش‌های امداد و نجات را فرا گرفته و گواهی مربوطه را دریافت کردند. 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم با استقبال از تعامل با معاونت جوانان اداره کل ورزش وجوانان و سمن‌های جوان فعال در استان قم آمادگی خود را در زمینه همکاری با این تشکل‌ها در زمینه آموزش و پژوهش نیز اعلام کرد.

در ادامه روح الله رمضانی سرپرست معاونت جوانان ضمن قدردانی از مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم گزارشی از عملکرد سازمان ملی جوانان سابق و سمن‌های جوان استان ارائه کرد و بیان داشت: جوانان استان قم همیشه ثابت کرده‌اند که در مسائل مختلف سیاسی، اجتماعی و ورزشی پیش‌رو بوده و از حداکثر توان خود در دستیابی به اهداف کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده خواهند کرد.

وی ابراز داشت: نقش جوانان در خلق حماسه 12 اسفند و حضور پرشور در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی نقشی پررنگ و موثر بوده است.

رمضانی در ادامه یکی از سیاست‌های دولت را واگذاری امور اجرایی دستگاه‌های دولتی به سازمان‌های مردم نهاد عنوان کرد و افزود: معاونت سیاسی امنیتی استاندار نیز با درایت و تدبیر خود در این راستا گام‌های موثری بر داشته‌اند و در نامه‌ای از دستگاه‌های دولتی خواسته‌اند که امور اجرایی قابل واگذاری خود به سازمان‌های مردم نهاد خود را احصاء نموده و زمینه‌های لازم برای واگذاری را فراهم کنند.

در پایان جلسه مقرر شد که اعضای فعال سمن‌های جوان و هیئت‌های ورزشی استان از آموزش‌های امداد و نجات به‌صورت رایگان بهره‌مند شوند.

همچنین مقرر شد زمینه‌های لازم برای ایجاد تشکلی با موضوع داوطلبین امداد و نجات اورژانس برای نخستین بار در کشور فراهم شده و با همکاری بین این تشکل و اورژانس استان اعضای داوطلب آموزش دیده این تشکل تجهیزات مربوط به امداد و نجات را از مرکز دریافت کنند.

انتهای پیام/و۱۰
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic