:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

پنجشنبه 18 اسفند 1390-11:35 ب.ظبه مدت 4 روز در حال برگزاری است
نمایشگاه تخصصی حمل و نقل، زیرساخت‌ها و خدمات خوزستان در اهواز

خبرگزاری فارس: نمایشگاه تخصصی حمل و نقل، زیرساخت‌ها و خدمات خوزستان از هفدهم تا بیستم اسفندماه سال جاری به مدت چهار روز در اهواز در حال برگزاری است.

خبرگزاری فارس: نمایشگاه تخصصی حمل و نقل، زیرساخت‌ها و خدمات خوزستان در اهواز

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، این نمایشگاه که با هدف ارائه دستاوردهای وزرات راه و شهرسازی، دستگاه‌های اجرایی فعال در حوزه حمل و نقل و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این حوزه برپا شده، با حضور پررنگ اداره کل اداره بنادر و دریانوردی استان خوزستان، بنادر تابعه و شرکت های بخش خصوصی فعال در این بنادر ذیل یک مجموعه واحد در سالن دریایی متمرکز و تازه‌ترین اقدامات و توانایی‌های خود را در حوزه حمل و نقل دریایی و بندری ارائه می‌دهد.

نمایشگاه تخصصی حمل و نقل، زیرساخت ها و خدمات با حضور معاون استاندار، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و جمعی از مدیران بنادر و دیگر دستگاه‌های اجرایی از هفدهم تا بیستم اسفندماه سال جاری در اهواز برپا است.

در نخستین روز این نمایشگاه سعید ایزدیان، عضو هیأت عامل و معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ضمن حضور در این نمایشگاه از غرفه‌های بنادر خوزستان و شرکت‌های خصوصی کارگزار خدمات دریایی بندری و دیگر شرکت‌های ارائه کننده خدمات دیدن کرده و با مدیران و نمایندگان شرکت‌های حاضر در نمایشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در حاشیه آیین گشایش نمایشگاه ضمن مصاحبه با صدا و سیمای مرکز خوزستان اهداف و ضرورت‌های برگزاری نمایشگاه تخصصی حمل نقل، زیرساخت‌ها و خدمات را تبیین و اظهار امیدواری کرد: این نمایشگاه فرصتی به‌منظور تعامل فعالان حوزه صنعت حمل و نقل و معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های آن فراهم بیاورد.

انتهای پیام/صا30
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic