:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

چهارشنبه 17 اسفند 1390-12:17 ق.ظدر آستانه سال نو صورت گرفت
افزایش زمین‌های چمن مصنوعی در شهرری

خبرگزاری فارس: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20 از بهره‌برداری سی و نهمین زمین چمن مصنوعی در سطح محلات این منطقه خبر داد.

خبرگزاری فارس: افزایش زمین‌های چمن مصنوعی در شهرری

حبیب‌اله غفوری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران از افزایش زمین‌های چمن مصنوعی جنوب تهران خبر داد و گفت: زمین چمن مصنوعی بوستان الغدیر واقع در محله اقدسیه با 500 مترمربع مساحت به منظور توسعه فضاهای باز ورزشی و تسهیل دسترسی محله‌ای به اماکن ورزشی به بهره‌برداری رسید.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20 با اشاره به اینکه زمین چمن مصنوعی بوستان الغدیر برای رشته‌های ورزشی فوتسال و هاکی روی چمن مناسب است، خاطرنشان کرد: زمین چمن مورد اشاره فنس‌کشی کامل شده است که با استفاده از پوشش مناسب به راحتی محصور می شود و بانوان محله می‌توانند برای ورزش صبح‌گاهی نیز استفاده کنند.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت تعمیق و ترویج فرهنگ ورزش تصریح کرد: به کارگیری چمن مصنوعی با کیفیت مانند زهکشی مناسب، استقامت در برابر تغییرات دمایی و ضربه گیری مناسب از خصوصیات بارز آن در این منطقه است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20 در پایان تصریح کرد: زمین چمن مصنوعی بوستان الغدیر با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20، شهردار و رئیس اداره اجتماعی ناحیه یک، دبیر شورایاری محله اقدسیه و ابن بابویه و مدیر محله اقدسیه افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/س20
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic