:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

چهارشنبه 17 اسفند 1390-12:16 ق.ظفرانس‌24 گزارش داد
اکثریت اسرائیلی‌ها آمادگی رویاروی نظامی با ایران را ندارند

خبرگزاری فارس: خبرنگار فرانس‌24 با اشاره به اینکه هنوز تصمیم قاطعی برای حمله نظامی اسرائیل به ایران اتخاذ نشده است اعلام کرد که تنها 40 در صد از مردم اسرائیل برای مقابله نظامی با ایران آماده هستند.

خبرگزاری فارس: اکثریت اسرائیلی‌ها آمادگی رویاروی نظامی با ایران را ندارند

به گزارش مانیتورینگ فارس، "گلاگر فنویک" خبرنگار اعزامی شبکه فرانس‌24 در قدس اشغالی با اشاره به دیدار اخیر نتانیاهو و اوباما در واشنگتن گزارش داد که اختلافات بین 2 طرف درباره چگونگی مقابله با برنامه هسته‌ای ایران هنوز پابرجاست.

وی تصریح کرد که اوباما از یک سو با گزینه اقدام نظامی علیه تاسیسات هسته‌ای ایران مخالفت کرده و از سران اسرائیلی خواسته تا به ثمرنشستن تحریم‌ها و فشار‌های اقتصادی صبر کنند و از طرفی دیگر در سخنان خود در آیپک اعلام کرده همه گزینه روی میز است و ازاسرائیل تحت هر شرایطی حمایت می‌کند.

خبرنگار فرانس‌24 با اشاره به ملاقات خصوصی که روزگذشته بین نتانیاهو و اوباما صورت گرفته، تاکید کرد احتمال دارد علی‌رغم هشدار‌هایی که اوباما نسبت به حمله نظامی اسرائیل به ایران داده است، از حمله پیش‌دستانه به تاسیسات هسته‌ای حمایت کند.

وی در پاسخ به سوال مجری این شبکه مبنی بر هرگونه پاسخ ایران به حمله نظامی اسرائیل و میزان آمادگی مردم برای مقابله با آن گفت آنچه که در روزنامه‌های اسرائیلی مطرح شده این است که تنها 40 در صد از مردم اسرائیل آماده رویارویی نظامی با ایران هستند و خیلی از اسرائیلی‌ها ماسک‌های ضدگاز ندارند.

فنویک افزود: این در حالی است که پاسخ ایران به اقدام نظامی اسرائیل می‌تواند در چارچوب شلیک موشک از سوی حزب‌الله لبنان و حماس باشد.

انتهای پیام/ق

 
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic