:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

شنبه 29 بهمن 1390-10:01 ب.ظرئیس هیئت ورزش‌های همگانی فولادشهر خبر داد
برگزاری نخستین همایش یوگا استانی در فولاد‌شهر

خبرگزاری فارس: رئیس هیئت ورزش‌های همگانی فولادشهر گفت: با برنامه‌ریز‌های انجام شده ، برگزاری نخستین همایش یوگا استانی با نام ورزش یوگا و نقش آن در سلامت خانواده مد نظر این هیئت قرار گرفته است.

خبرگزاری فارس: برگزاری نخستین همایش یوگا استانی در فولاد‌شهر

رضا بهدانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: نخستین همایش یوگا استانی با حضور رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان اصفهان در سینما فرهنگ فولادشهر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه نخستین همایش یوگا استان اصفهان در تاریخ اول اسفند‌ماه برپا می‌شود، تاکید کرد: در این همایش مسعود شریف (رئیس کمیته یوگا استان اصفهان) نیز حضور دارد.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی فولادشهر با اشاره به اینکه در نخستین همایش یوگا استان اصفهان حدود 300 نفر حرفه‌ای یوگا حضور چشمگیری دارند، اظهار داشت: عموم مردم می‌توانند در این همایش تماشاگر باشند. نخستین همایش یوگا استان اصفهان به صورت یک روزه برگزار می‌شود.

بهدانی در ادامه صحبت‌های خود اشاره‌ای به ریاست نوربخش باقری برای هیئت ورزش‌های همگانی استان اصفهان کرد و بیان داشت: در صورتی که بودجه‌های لازم در اختیار ورزش‌های همگانی فولاد شهر قرار بگیرد، با توجه به ظرفیت‌های بالای این شهر، هیئت ورزش‌های همگانی فولاد‌شهر می‌تواند الگوی مناسبی برای سایر هیئت‌ها بشود.

وی گفت: از تمام توان خود برای پیشرفت ورزش‌ همگانی فولادشهر استفاده می‌کنیم.

انتهای پیام/خ۳۰
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic