:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

شنبه 29 بهمن 1390-10:00 ب.ظخبرنگاران فارس رتبه‌های برتر گزارش، مصاحبه و خبر در جشنواره مطبوعات

خبرگزاری فارس: خبرنگاران خبرگزاری فارس در هجدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها، در بخش‌های گزارش، مصاحبه و خبر برگزیده شدند.

خبرگزاری فارس: خبرنگاران فارس رتبه‌های برتر گزارش، مصاحبه و خبر در جشنواره مطبوعات

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، اختتامیه هجدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت تهران در حال برگزاری است.

در مجموع 14 هزار اثر در بخش‌های مختلف مطبوعات سراسری، خبرگزاری‌های رسمی کشور، مطبوعات استانی، پایگاه‌های خبری و اطلاع‌رسانی، بخش ویژه و بخش دانشجویی به هجدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها ارسال شده است.

خبرنگار خبرگزاری فارس در جشنواره امسال توانست رتبه دوم بخش گزارش را کسب کند؛ جابر سعادتی صدر با گزارش "40 سری که در بازار تهران ار تن جدا شد" رتبه دوم این بخش از هجدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها را ار آن خود کرد.

مریم سلیمی و محمود نکونام  نیز از خبرگزاری فارس به صورت مشترک با ارسال مصاحبه "دولت احمدی‌نژاد هدفمندی یارانه‌ها را قدرتمند و باصلابت اجرا کرد" رتبه اول مصاحبه هجدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها را کسب کردند.

مجتبی صادقی ، خبرنگار دیگر فارس هم با ارسال خبر "دعوت از یک برانداز برای شرکت در جلسه مجمع تشخیص مصلحت" رتبه سوم خبر هجدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها را از آن خود کرد.

انتهای پیام/
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic