:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

شنبه 29 بهمن 1390-10:00 ب.ظعضو فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس در گفت‌وگو با فارس:
مهاجرانی اگر از آل‌سعود پول‌ گرفته از دایره اصلاحات خارج است

خبرگزاری فارس: عضو فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس گفت: مهاجرانی باید اعلام کند که آیا از سعودی‌ها پول گرفته یا نه که اگر دریافت کرده دیگر اصلاح‌طلب نیست.

خبرگزاری فارس: مهاجرانی اگر از آل‌سعود پول‌ گرفته از دایره اصلاحات خارج است

نصرالله ترابی عضو فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور علیرضا نوری‌زاده و عطاءالله مهاجرانی در جشنواره الجنادریه، گفت: اصلاح‌طلبان اگر به دنبال پول‌های خارجیان بودند، با این شرایط در ایران نمی‌ماندند که حرف هر کسی را هم بشنوند.

وی افزود: هیچ ارتباطی میان اصلاح‌طلبان و نوری‌زاده وجود ندارد؛ اصلاح‌طلبانی که ایستادند و سینه سپر کردند و تمام ناملایمات را تحمل کردند، اگر دنبال راحت‌طلبی و نگاه خارجی‌ها بودند، داخل ایران نمی‌ماندند.

عضو فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس تصریح کرد: در رابطه با جشنواره الجنادریه و اظهارنظرات دوستان اصولگرا باید گفت که هیچ یک از این انگ‌ها به اصلاح‌طلبان نمی‌چسبد چراکه اگر اصلاح‌طلبان به دنبال این‌گونه کمک‌ها بودند و چشم به بیگانگان داشتند، داخل ایران نمی‌ماندند.

وی ادامه داد: "جریان اصلاح‌طلبی تعریف دارد و فقط داخل کشور فعال بوده و دارای خط‌مشی مشخصی است؛ اصلاح‌طلبان با همه مشکلات دست و پنجه نرم کرده‌ و ما با این حال سینه سپر کرده‌ایم و مدافع نظام و مردم هستیم".

ترابی با تاکید بر اینکه نوری‌زاده از ابتدا هم اصلاح‌طلب نبود، تأکید کرد:‌ مهاجرانی هم باید اعلام کند که آیا آن پول‌ها را از سعودی‌ها گرفته یا نه، اگر آن پول‌ها را از آل‌سعود دریافت کرده باشد دیگر اصلاح‌طلب نیست.

وی در ادامه خاطرنشان کرد:‌ البته صرفاً حضور کسی در یک مراسم نفی آن شخص نیست‌ لذا بحث فعلی، گرفتن پول از آل‌سعود است و اگر آن پول‌ها را مهاجرانی و نوری‌زاده گرفته باشند، این اقدام دارای اشکال است.

عضو فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس همچنین اظهار داشت: اگر نوری‌زاده و مهاجرانی پولی را هم از آل‌سعود دریافت کرده باشند، گرفتن این پول هیچ ارتباطی به جریان اصلاح‌طلب ندارد و هیچ خدشه‌ای هم به جریان اصلاحات وارد نمی‌کند.

ترابی در پایان این گفت‌وگو تأکید کرد: چون مهاجرانی مقطعی اصلاح‌طلب بوده، عملکرد وی هیچ ارتباطی با جریان اصلاح‌طلب ندارد؛ اصلاح‌طلبی یک مشی است و هر کس طبق آن مشی عمل کرد، اصلاح‌طلب است و هر کس طبق آن عمل نکند، اصلاح‌طلب نیست.

انتهای پیام/
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic