:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

شنبه 19 آذر 1390-05:28 ب.ظآخرین تلاش‌های مذبوحانه برای ماندن منافقین در عراق

خبرگزاری فارس: جمعی از سیاسیون آمریکایی که ارتباطات مالی گسترده‌ای با منافقین دارند، از دولت اوباما خواستند تا گروهک تروریستی منافقین را از لیست گروه‌های تروریستی خارج و برای ماندن اعضای این گروه در عراق تلاش کند.

خبرگزاری فارس: آخرین تلاش‌های مذبوحانه برای ماندن منافقین در عراق

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده‌های شهدای ترور)، جمعی از سیاسیون آمریکایی که ارتباطات مالی گسترده‌ای با منافقین دارند، در آخرین تلاش مذبوحانه خود برای جلب نظر دولت آمریکا و ممانعت از اخراج فرقه منافقین، بار دیگر از دولت اوباما خواستند تا گروهک تروریستی منافقین را از لیست گروه‌های تروریستی خارج و برای ماندن اعضای این گروه در عراق تلاش کند.

این قانون گذاران ضمن اشاره به روابط نزدیک و پیوند دوستی بین دو دولت ایران و عراق، مدعی شدند جان اعضای این گروهک تروریستی در خطر است و دولت آمریکا باید امنیت منافقین درعراق را ضمانت کند.

بر پایه این خبر «دانا رورا باچر» نماینده جمهوریخواه کنگره آمریکا در این خصوص تصریح کرد: اگر آمریکا جان و امنیت آنان را ضمانت نکند ساکنان کمپ اشرف قتل عام می‌شوند و وزارت خارجه آمریکا مسئول قتل عام در اشرف خواهد بود.

این خبر می‌افزاید: «دنیل فراید» که اخیراً به عنوان نماینده آمریکا در بررسی این امر منصوب شده نیز در این باره تصریح کرد که سیاستمداران آمریکا نیز در تلاش‌اند عراق را از اقدام خود منصرف کرده تا زمانی که سازمان ملل ساکنان کمپ اشرف را در کشورهای دیگری اسکان دهد.

فراید ضمن اشاره به اقدامات تروریستی گروهک منافقین در دهه ۱۹۷۰ و به خصوص ترور هفت شهروند آمریکایی افزود: وزارت خارجه آمریکا در حال بازنگری وضعیت این گروه تروریستی است.

طبق اعلام نظر دولت عراق، تا زمان اخراج منافقین از این کشور، تنها ۲۲ روز باقی مانده و علیرغم تلاش‌های مذبوحانه منافقین و سیاسیونی که با دریافت‌های کلان از این فرقه حمایت می‌کنند، دولت عراق تاکنون از تصمیم خود مبنی بر اخراج اعضای این کشور در زمان مقرر عقب نشینی نکرده است.
انتهای پیام/
تاریخ آخرین ویرایش:- -
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic